Розумне зарядне SkyRC D100neo SK-100199-01, LiPo LiHV LiFe Liion 1-6S, NiMh Pb, 2 канали, 200W 12A, 220V від батарейки.com.ua
Розумне зарядне SkyRC D100neo SK-100199-01, LiPo LiHV LiFe Liion 1-6S, NiMh Pb, 2 канали, 200W 12A, 220V
SKU 56323535
Харакеристики:
Відкрийте захопливий світ зарядки з SkyRC D100neo SK-100199-01
Відчуйте новий рівень зарядки
SkyRC D100neo – це ваш квиток до світу інновацій та покращеної функціональності. Це остання версія зарядки D100, яка вражає своїми можливостями та продуктивністю. З двома зарядними портами, вона забезпечує загальну потужність 200W та 10A на один порт, що дозволяє одночасно заряджати батареї різної хімії.
Ефективність в компактності
Навіть у своєму компактному корпусі, D100neo не йде на компроміси з продуктивністю чи ефективністю, маючи до 200W на виході. Яскравий кольоровий дисплей з 76,800 пікселів робить його роботу ще більш захоплюючою та зручною.
Різноманіття хімій
Справжня універсальність D100neo дозволяє заряджати широкий спектр хімій батарей:
  • LiPo
  • LiFe
  • LiIon
  • LiHV
  • Pb
  • NiMH
  • NiCd
Подвійне підключення AC/DC
D100neo призначений для забезпечення неперевершеної гнучкості. З подвійним входом, ви можете обирати між AC або DC підключенням. Вражаючі 100W та 200W потужності зарядки, це відмінний вибір для вашого гаража або в польових умовах.
Неперевершена зарядка та розрядка
Розумний розподіл потужності
20W USB-C PD 3.0 порт
Швидкість зарядки вражає завдяки 20W USB-C PD 3.0 порту. Заряджайте свої смартфони, планшети чи ноутбуки 2020 MacBook Air з неймовірною швидкістю.
Технічні характеристики SkyRC D100neo:
  • Матеріал корпусу: PC-ABS V0
  • Розмір корпусу: 11611079мм
  • Вага: 470г
  • Дисплей:
    • Тип: TN
    • Розмір: 2.8 дюйма
    • Розширення: 240x320
  • Електроживлення:
    • DC Вхідна напруга: 10-30V
    • AC Вхідна напруга: 100-240V
  • Потужність зарядки:
    • AC: 100W Макс
    • DC: 200W Макс
  • Типи батарей/клітини:
    • LiPo/LiHV/LiFe/LiIon: 1-6cells
    • NiMH/NiCd: 1-15cells
    • Pb: 3S/6S/12S
Поділіться своєю думкою!
Ваша думка дуже важлива для нас. Залиште відгук і допоможіть нам покращити наші товари та послуги!
Ще немає відгуків
Фото галерея:
Розумне зарядне SkyRC D100neo SK-100199-01, LiPo LiHV LiFe Liion 1-6S, NiMh Pb, 2 канали, 200W 12A, 220V), зображення 2
Розумне зарядне SkyRC D100neo SK-100199-01, LiPo LiHV LiFe Liion 1-6S, NiMh Pb, 2 канали, 200W 12A, 220V), зображення 3
Розумне зарядне SkyRC D100neo SK-100199-01, LiPo LiHV LiFe Liion 1-6S, NiMh Pb, 2 канали, 200W 12A, 220V), зображення 4
Розумне зарядне SkyRC D100neo SK-100199-01, LiPo LiHV LiFe Liion 1-6S, NiMh Pb, 2 канали, 200W 12A, 220V), зображення 5
Розумне зарядне SkyRC D100neo SK-100199-01, LiPo LiHV LiFe Liion 1-6S, NiMh Pb, 2 канали, 200W 12A, 220V), зображення 6
Розумне зарядне SkyRC D100neo SK-100199-01, LiPo LiHV LiFe Liion 1-6S, NiMh Pb, 2 канали, 200W 12A, 220V), зображення 7
Розумне зарядне SkyRC D100neo SK-100199-01, LiPo LiHV LiFe Liion 1-6S, NiMh Pb, 2 канали, 200W 12A, 220V), зображення 8
Розумне зарядне SkyRC D100neo SK-100199-01, LiPo LiHV LiFe Liion 1-6S, NiMh Pb, 2 канали, 200W 12A, 220V), зображення 9
Розумне зарядне SkyRC D100neo SK-100199-01, LiPo LiHV LiFe Liion 1-6S, NiMh Pb, 2 канали, 200W 12A, 220V), зображення 10
Розумне зарядне SkyRC D100neo SK-100199-01, LiPo LiHV LiFe Liion 1-6S, NiMh Pb, 2 канали, 200W 12A, 220V), зображення 11
Розумне зарядне SkyRC D100neo SK-100199-01, LiPo LiHV LiFe Liion 1-6S, NiMh Pb, 2 канали, 200W 12A, 220V), зображення 12
Розумне зарядне SkyRC D100neo SK-100199-01, LiPo LiHV LiFe Liion 1-6S, NiMh Pb, 2 канали, 200W 12A, 220V), зображення 13