Ілюстрація задоволеного клієнта, який скористався політикою безпроблемного повернення та гарантії на батарейки.com.ua

Ваша Впевненість у Покупках з батарейки.com.ua: Гарантія та Повернення

Ми розуміємо важливість надійності та впевненості при купівлі товарів на нашому сайті. Наша політика гарантії та повернення товару розроблена для забезпечення максимального комфорту та задоволення потреб наших клієнтів.

Умови Повернення та Обміну Товару

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" покупець може:

Товар підлягає обміну та поверненню, якщо:
Процедура Повернення та Обміну Товару Належної Якості
Процедура Повернення Товару Неналежної Якості
Адреса для повернення товарів:

Нова Пошта, м. Суми, відділеня №5, Царков В'ячеслав, +38(099)316-64-95.

Гарантія на Продукцію

Гарантійні товари, придбані у нас, супроводжуються гарантією від 1 місяця до 2 років. Терміни гарантії вказані в картці товару. У випадку будь-яких гарантійних питань, будь ласка, звертайтеся до нас, і ми оперативно займемося розв'язанням проблеми.

Особливі Випадки Гарантії та Повернення
Як Виконати Повернення або Скористатися Гарантією

Для ініціації процесу повернення або гарантійного обслуговування, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки за телефоном +38(099)316-64-95 В'ячеслав або надішліть листа на info.batareyki@gmail.com, вказавши Ваші контактні дані. Вам нададуть вам всю необхідну інформацію та інструкції.

Ми Турбуємося про Кожного Клієнта. Ваше задоволення від покупок в батарейки.com.ua є нашим пріоритетом. Ми прагнемо забезпечити не тільки якісну продукцію, а й високий рівень обслуговування. Наші політики гарантії та повернення товару розроблені, щоб зробити ваш досвід покупок максимально зручним і безпечним.

Зверніть увагу: Перед поверненням товару необхідно отримати попереднє схвалення від нашої служби підтримки. Повернення товару здійснюється за рахунок покупця, окрім випадків, коли повернення відбувається через виявлення заводського браку.

Сервіс в Офлайн Магазині

Для вашої зручності, ви завжди можете звернутися в наш сервіс з будь-яких питань за адресою: м. Суми, проспект Перемоги 25/1. Це дозволить вам особисто поспілкуватися з сервісним інженером та отримати консультацію від наших фахівців.

Залишились Питання? Якщо у вас залишились питання щодо умов гарантії або процедури повернення товару, будь ласка, не вагайтеся звертатися до нас. Наша команда з радістю допоможе вам з усіма запитаннями, щоб забезпечити найкращий досвід співпраці з батарейки.com.ua. Ми цінуємо кожного нашого клієнта і прагнемо до того, щоб покупки в нашому інтернет-магазині були не тільки вигідними, а й максимально зручними та приємними. Дякуємо вам за довіру та вибір батарейки.com.ua!